II. ETAPA - PRODÁNO


   Rodinné dvojdomy

 

 

 

   charakteristika domu:

   celková užitná plocha domu:

 4+kk

 113 m2

   Celková plocha pozemku:

 od 383 - 428m2

 

 

V rámci II. etapy budou realizovány rodinné dvojdomy včetně zastřešených garážových stání, zpevněných ploch pro příjezd a přístup na pozemek, teras, systému vsakování dešťových vod, oplocení, přípojek inženýrských sítí – vodovodu, splaškové kanalizace, NTL plynovodu a elektro 1kV. 


Dle PENB se jedná o mimořádně úsporné budovy , klasifikované jako NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DŮM třídy RD 25N ve smyslu TNI 73 0329. Měrná potřeba tepla EA = 37 kWh/(m2.rok). Celková vypočtená roční dodaná energie z vnější strany systémové hranice budovy stanovená bilančním hodnocením je 83,7 [kWh/(m2·rok)]. Tato spotřeba zahrnuje jednak celkovou potřebu energie, dále ztráty zdroje tepla a rozvodů tepla (účinnost krytí potřeby zdrojem tepla), pomocnou energii energetických systémů, energii potřebnou na přípravu teplé vody, osvětlení, větrání a případně chlazení.


Architektonické zpracování dispozice dvojdomů umožňuje maximální využití denního osvětlení, které zajišťují francouzská okna a rohové prosklení místností tam, kde to bylo možno konstrukčně a dispozičně provést. V přízemí domu lze tak možno navodit pocit "otevření" celého domu do zahrady a propojení obývacích prostor s přilehlou terasou.

 

Dispozičně řešeno jako 4+kk, kde je v přízemí za vstupem umístěno zádveří, šatna a wc. Za halou je umístěn obývací pokoj s výhledem do zahrady a kuchyňským koutem. Po schodišti se dostanete do patra, kde je ložnice, dva pokoje a koupelna s vanou, sprchovým koutem a wc. Fasády budou v základním provedení v stěrkové silikonové omítce. V rámci klientských změn je možné fasádu obložit dřevěným obkladem z červeného CEDRU. Každý dům má vlastní vjezd s parkovacím stáním a vstup přístupný z veřejné komunikace a na jižní straně klidovou zahradní část.

Použité materiály pro stavbu domů, skladby konstrukcí a tepelných izolací, vybavení finálních povrchů stěn a stropů je ve vysokém standardu. Za zmínku stojí použití přírodních materiálů - obklad fasády z červeného cedru, obklad kamenem části fasády v přízemí. Vytápění a ohřevu TUV je zajišťuje kvalitní plynový kondenzační Geminox s integrovaným zásobníkem 120L THRS 2-17B-120.

 

2016 © CZ REINVEST a.s., | All rights reserved | Všeobecné obchodní podmínky